Scroll Top

Teknoloji

Otomat sistemlerimizde en son teknoloji ile izleme, raporlama, stok takibi yapıyoruz.
ONLINE İZLEME

Tüm otomatlarımız ana merkez tarafından telemetry cihazları ile takip edilmektedir. Bu sayede otomatların satış performansları, stok seviyeleri ve dolum ihtiyaçları, bağlantı durumları ve teknik müdahale gereksinimleri bir merkezden izlenerek 24 saatten az bir sürede müdahale edilmesine olanak sağlamaktadır.

RAPORLAMA

Online olarak çalışan tüm otomatlarımızdan gelen datalar sayesinde tüm hizmet verdiğimiz noktalarda performans analizleri yaparak servis kalitesini geliştirecek aksiyonlar alırız. Ayrıca bu raporları müşterilerimizle periyodik olarak paylaşır ve aldıkları hizmetle ilgili sürekli geri bildirimde bulunuruz.

STOK TAKİBİ

Otomatlarımızın tümünde ürün bazında emniyet stoğu tanımı yapılmaktadır. Bu sayede hangi ürünün ne zaman biteceğini görür, stok tükenmeden ürün dolumlarını tamamlarız.

ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİMİ

Profesyonel çağrı merkezimiz, otomatlarla ilgili sorun yaşayan, talebi olan ya da teşekkür etmek isteyen tüm tüketicilerimiz için 7/24 hattın diğer ucunda beklemektedir. Çağrı merkezimize gelen tüm aramalar kayıt altına alınır ve çözümleme süreçleri takip edilerek analiz edilir. Böylelikle müşteri memnuniyet seviyemizi ölçebilir ve gelişim ihtiyaçlarını tespit ederiz. Profesyonel çağrı merkezi sistemimiz operasyonel olarak kendimizi ölçmeye ve geliştirmeye yararken, diğer tarafta hizmet alan müşterilerimizin üzerinden de arıza bildirimlerini almak ve çözümlemek konusundaki iş yükünü almaktadır.

ÖDEME SİSTEMLERİ

Otomatlarımızın tamamında güncel tüm ödeme araçları kullanılabilmektedir. Günümüzde hala para iadesi olmayan otomatlar hizmet vermeye devam ederken, tüketici deneyimini önemseyen bir operatör olarak alt yapımızı ileri teknoloji sistemlere entegre edilebilir şekilde geliştirmekteyiz. Bugün tüm otomatlarımızda madeni para, kağıt para, kredi ve banka kartları, tüm yemek kartları, firma personel kartları ve İstanbul Kart gibi şehir kartlarıyla da alışveriş yapılmaktadır.