Scroll Top

Özel Projeler

Çeşitli özel projeler yapıyor, ihtiyaca en uygun çözümü sunuyoruz.
Su Otomatları

Pandemi döneminde gündeme gelen su sebillerinde oluşabilecek virüs bulaşma tehlikesine karşılık, firmalarımıza çalışanlarına su dağıtımını otomatlar aracılığıyla yapmaları için özel projeler geliştiriyoruz. Böylelikle ambalajlı soğuk su dağıtımı ile hem hijyen açısından riskler bertaraf edilmiş hem de adil ve kontrol edilebilir bir dağıtım sistemi oluşturulmuş oluyor. Firmalar çalışanlarına günlük verecekleri su haklarını belirleyip sisteme tanımlayarak maliyetlerini kontrol altında tutarken, çalışanlarını da olası risklerden korumuş oluyorlar.

Soğuk Sandviç / Hazır Yemek Otomatları

Yemekhane hizmeti verme imkanı olmayan ya da pandemi önlemleri nedeniyle sıcak yemek servisini durdurmuş olan firmalara soğuk sandviç/paketli yiyecek otomatlarıyla yemek dağıtımını sağlıklı koşullarda yapabilecekleri otomat projeleri hazırlıyoruz.

Maske – Eldiven Otomatları

Personellerine günlük maske / eldiven dağıtımı yapan firmaların yüksek sayıdaki malzeme tedarik süreci ve gün içinde personele eşit dağıtım yapma süreçlerinin yönetilmesi nedeniyle oluşan ağır iş yükünün otomatlar aracılığıyla yalınlaştırılmasını sağlıyoruz.