Scroll Top

Hakkımızda

MATİK OTOMAT
2017 yılında Türkiye’nin en büyük firmalarının otomat partneri olarak en iyi hizmet kalitesini sunma hedefiyle yola çıkmış bir kadın girişimiyiz.

Var oluş amaçlarımızın başında sektörde ölçülebilir ve sürekli gelişime açık kurumsal bir otomat operatörüne duyulan ihtiyacı karşılamak gelir.
10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip teknik ve operasyon ekibimizle beraber tamamı kurumsal hayatın içinden gelen profesyonel yönetim kadromuz ve teknoloji tabanlı yönetim sistemlerimiz sayesinde her zaman için en iyi hizmet kalitesini garanti etmek önceliğimizdir.

Tamamen şeffaf ve online izlenebilir teknoloji alt yapımız ile ‘%100 Müşteri Memnuniyeti’ prensibini odağımızda tutuyoruz.

DEĞERLERİMİZ VE VARLIK SEBEBİMİZ

Teknolojik alt yapımızı yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak tüm paydaşlarımızın hayatını kolaylaştırma hedefiyle otomat sektörünü uluslararası platformda daha ileriye götürmek için varız.
İnsan odaklıyız
Kalite ve hijyene öncelik veririz
Sürekli gelişim anlayışı ile çalışırız
Teknolojiyi gelişimimizin odağına koyarız
Hizmet noktasında standartlarımızdan asla ödün vermeyiz
Yenilikçi bakış açımızı işimizin her kademesine yansıtırız
BİZİ RAKİPLERİMİZDEN FARKLILAŞTIRAN
YAPI TAŞLARI

Kurumsallık: Organizasyonel yapımız ve yönetim sistemlerimiz ile sektörün en kurumsal otomat operatörüyüz.

Teknoloji: En büyük yatırımlarımızdan biri yazılım teknolojileridir. Teknoloji geliştikçe sistemlerimiz de hızlıca değişime adapte olarak gelişir.

Yenilikçilik: Sektörün İş Geliştirme süreçleri için dedike birimi olan tek otomat operatörüyüz. İş Geliştirme birimimiz ile müşteri ve tüketici ihtiyaçlarını önceden saptayarak memnuniyet seviyesini sürekli yüksek tutmayı amaçlıyoruz. Marka işbirlikleri ile geliştirilen ve Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen projelerle; markalara tüketicilerle bağ kurabilecekleri yepyeni mecralar oluştururken, otomatların kullanıcılara sağladığı faydaları da artırmak için çalışıyoruz.